חדש-17.jpg

אודות

שמי אסף עוזירי, נשוי ללילך ואבא לנועם ודניאל, בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, עורך דין בתחום דיני הנזיקין מזה כ – 15 שנים.
 

מאז ומתמיד היה בי הרצון, הדחף, השאיפה לסייע לאנשים המצויים במצוקה וכבר בשנות נעוריי, בעיר בה גדלתי קרית גת מימשתי שאיפה זו באמצעות התנדבות למען שכבות מוחלשות בתנועות נוער ובהדרכת עולים.
 

לאחר שהשתחררתי מהצבא פניתי ללימודי המשפטים מתוך אותה מטרה, אותו דחף, לעשות תיקון חברתי באמצעות מערכת המשפט. במהלך הלימודים הבנתי שהמקום הנכון בעבורי הוא בסיוע לנכים, לאנשים שנפגעו פיזית ונפשית כתוצאה ממחלה או תאונה. 
 

כך, עוד במסגרת לימודיי התחלתי לעבוד באחד מהמשרדים המובילים בתחום הביטוח והנזיקין בירושלים שם עשיתי טרום התמחות, התמחות ואף שימשתי כעו"ד במשך כשנתיים. 
 

במהלך אותם שנים ייצגתי בעיקר את חברות הביטוח ולמדתי את אופן ההתנהלות בו פועלות חברות הביטוח כדי לצמצם את היקף הפיצוי שמגיע לך הנכה וכיום אני משתמש בידע זה, מעל כעשר שנים, כדי להתגבר על המכשולים שחברות הביטוח מנסות לשים בדרך לפיצוי המקסימאלי. 
 

עבדתי במהלך שנות הקריירה שלי בתחום נזקי הגוף ב"משרדי בוטיק" נחשבים בתל אביב בהם ייצגתי ככלל אך ורק נפגעים, נכים. במשרדים אלו ניהלתי תיקי ענק  והשגתי ללקוחותיי, בהצלחה רבה, פיצוי בהיקף של מיליוני שקלים לאנשים שסובלים משעורי נכות גבוהים.
בשמונה השנים האחרונות שימשתי כעורך דין בכיר במשרד גדול ונחשב שמייצג נפגעים ובין היתר הייתי שותף ומנהל של מחלקת הנזיקין.

 

פתחתי את משרד עורכי הדין המצוי בבעלותי על מנת שאוכל להביא לידי ביטוי את ניסיון, הידע והיכולות במטרה לתת לך, הנכה, את הפיצוי המקסימאלי.
 

משרדי ממוקם בעיר רחובות אבל מעניק שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ תוך התחייבות לזמינות לפגישות בסמוך למקום מגוריך.
במידה ונפגעת בתאונה, כתוצאה ממחלה או שאתה סובל מפגיעה שנובעת מטיפול רפואי שנערך באופן רשלני אשמח לסייע לך. 
אני מעניק שיחת ייעוץ מקצועית ללא עלות, בה אוכל להבהיר לך את היקף הזכויות שמגיעות לך.